Commander S 100
0,18 – 4 kW (0,25 – 5 hp)
1Φ 100 ve 200 V, 3Φ 200 ve 400 V
Lineer V – F, Karasel V – F, Direnç Kompanzasyonu
Basit uygulamaları, daha da basitleştirir.
Control Techniques portföyüne eklenen yeni ürünle, motor kontrolünü ve enerji tasarrufunda idareyi ele alın. Basit uygulamalar için optimize edilen özellikleri ile Commander S, kutudan çıkar çıkmaz tak ve çalıştır kolaylığı gerektiren kurulumlar için uygun maliyetli bir çözüm sunar.
Commander S, standart özellik olarak uygulama arayüzü bulunan ilk sürücüdür. Marshal uygulaması, devreye alma, izleme, teşhis ve destek işlevini gerçekleştiren sürücü ile bağlantı kurulmasını sağlayan devrim niteliğindeki çözümümüzdür.

Marshal: sahadaki sürücü uzmanınız
Sürücü ile bağlantı kurma yönteminizde devrim yaratın
Control Techniques, yenilikçi fikirlerle statükoya meydan okuma ve sürücü endüstrisinde derin bir etki yaratma konusunda uzun bir geleneğe sahiptir. Ve Marshal ile yine aynı şeyi yapıyoruz: Control Techniques, NFC teknolojisini bir sürücüde standart olarak uygulayan ve herhangi bir ek ücret olmaksızın Marshal uygulama arayüzünü sunan ilk sürücü tedarikçisidir.
Marshal, sahadaki sürücü uzmanınızdır. Bu zengin içerikli arayüz, yalnızca birkaç ekran dokunuşuyla sistemi devreye alabileceğiniz, klonlayabileceğiniz, sistem sorunlarını teşhis edebileceğiniz ve sürücüyü izleyebileceğiniz anlamına gelir.
Kullanım Yerleri

Fan, Pompa, Kompresör Uygulamaları

Taşıma Uygulamaları
Konveyörler, Yürüyen Bantlar, Otomatik kapılar ve Bariyerler

İşleme Uygulamaları
Mikserler, Kırıcılar, Karıştırıcılar, Santrifüj Makineleri, Yoğurma makineleri, Tekstil eğirme ve Örme makineleri
TEKNİK ÖZELLİKLER
Güç ve Kontrol
| Gerilim | 1Φ AC 100 ve 200 V 3Φ AC 200 ve 400 V |
| Güç Aralığı | 0,18 – 4 kW / 0,25 – 5 hp |
| Yük Çalışma Değeri | Ağır Yük Çalışma |
| Giriş Frekansı | 50/60 Hz |
| Çıkış Frekansı | 0 – 300 Hz |
| Anahtarlama Frekansı | 4 kHz – 12 kHz |
| Motor Kontrol | Lineer V – F, Karasel V – F, Direnç, Kompanzasyon |
| Durdurma Modları | Serbest Duruş, Rampa, Rampa ve DC Enjeksiyon Frenlemesi, DC Enjeksiyon Frenlemesi 0 Hz algılama ile, Zamanlı DC Enjeksiyon Frenleme, Durdurma Mesafesi |
Girişler Çıkışlar
| Analog | 2 x Analog giriş 1 x Analog çıkış |
| Dijital | 4 x Dijital giriş 1 x Dijital giriş / çıkış |
| Röle | 1 x Röle (tek kutuplu, çift atımlı röle) |
Haberleşme
| Haberleşme | Modbus RTU için RJ45, Uygulama arayüzü için NFC |
Standartlar
| Onaylar | CE, UKCA, cUL, C-Tick, EAC, KC |
| Ürün Güvenliği Standartları | IEC/EN/KN/UL 61800-5-1, CSA C22.2 No.274, GB12668.501-2013 |
| Emisyon Uyumluluğu | C3 dahili EMC filtreleri C1 ve C2 harici EMC filtreleri ile C1 dahili EMC filtreleri, seçili 1Φ 200 V modeller için |
Montaj ve Çevre
| IP Koruma Sınıfı | IP20 |
| Montaj | Takıp çıkarmalı DIN rayı montajı, Vidalı montaj 0 mm yan yana |
| Ortam Sıcaklığı | Güç azaltmadan çalışma sıcaklığı: -10°C – 40°C (14°F – 104°F) Güç azaltarak çalışma sıcaklığı: -10°C – 60°C (14°F – 140°F) Saklama: -40°C – 60°C (-40°F – 140°F) |
